Zamknij
Redakcja

O redakcji

Połączył nas nie tylko uniwersytet – to przede wszystkim dziennikarska pasja sprawiła, że zebraliśmy się w tym miejscu. Nie jesteśmy zawodowcami, ale wszystko, co robimy, wykonujemy na sto procent. Pragniemy dzielić się ze studencką bracią naszą pisarską i malarską twórczością, chcemy szerzyć wiedzę i prawdę oraz rzetelnie informować. Choć jeszcze wiele nauki i krętych dróg przed nami, kochamy to, co robimy – i to właśnie dzięki temu nasza Gazeta jest jedyna w swoim rodzaju.

Dołącz do nas!

Jeśli jesteś studentem (nie tylko Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu!) i, tak jak my, chciałbyś rozwijać swoją twórczość i dzielić się nią z innymi, serdecznie zapraszamy na comiesięczne spotkania Redakcji! Terminy spotkań podajemy na naszym Facebooku na bieżąco – śledźcie uważnie nasz fanpage!

Gdzie nas znaleźć

Siedziba redakcji znajduje się w Domu Studenckim Eskulap, przy ulicy Przybyszewskiego. Właśnie tam, co miesiąc, spotykamy się na zebraniach.

obrazek
Jeśli jutro jest deadline, Twój tekst powinien robić właśnie tak.

Jak przesłać tekst

Teksty, rysunki, grafiki czy zdjęcia przesyłajcie na nasz adres: teksty@pulsum.pl – przyjrzymy się każdej propozycji. Format pliku jest dowolny, a w razie potrzeby wprowadzenia poprawek, na pewno się odezwiemy.

Przesyłane pliki prosimy podpisywać swoim imieniem i nazwiskiem oraz tytułem artykułu, tak samo nazywając wysyłany do nas e-mail. Absolutnie nie tolerujemy plagiatów! Z chwilą otrzymania pracy, zastrzegamy sobie prawo do skracania i adjustacji tekstów oraz zmiany ich tytułów, a przekazanie tekstu czy innego rodzaju pracy do druku jest jednoznaczne z przekazaniem Redakcji praw do jego własności.

Poznaj zarząd Gazety

Kim jesteśmy?

obrazek
Redaktor naczelny
Piotr Chałaj
p.chalaj@pulsum.pl
obrazek
Zastępca redaktora naczelnego
Aleksandra Cichowicz
a.cichowicz@pulsum.pl
obrazek
Dział graficzny i PR – Instagram
Weronika Musiał
w.musial@pulsum.pl
obrazek
Dział PR – Facebook
Jan Kotlarek
j.kotlarek@pulsum.pl
obrazek
Dział kultura
Olga Drzymała
o.dzymala@pulsum.pl
obrazek
Dział nauka
Paulina Chmiela
p.chmiela@pulsum.pl
obrazek
Dział korekty językowej
Gabriela Pasik
g.pasik@pulsum.pl
obrazek
Dział English
Ardra Mohan
a.mohan@pulsum.pl

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem wiadomości e-mail lub poprzez wiadomość prywatną na naszej stronie na Facebooku. Możecie nas również zaczepiać na korytarzach uczelnianych budynków, gdy akurat będziemy się mijać. Zapraszamy!