Zamknij
Redakcja

O redakcji

Połączył nas nie tylko uniwersytet – to przede wszystkim dziennikarska pasja sprawiła, że zebraliśmy się w tym miejscu. Nie jesteśmy zawodowcami, ale wszystko, co robimy, wykonujemy na sto procent. Pragniemy dzielić się ze studencką bracią naszą pisarską i malarską twórczością, chcemy szerzyć wiedzę i prawdę oraz rzetelnie informować. Choć jeszcze wiele nauki i krętych dróg przed nami, kochamy to, co robimy – i to właśnie dzięki temu nasza Gazeta jest jedyna w swoim rodzaju.

Dołącz do nas!

Jeśli jesteś studentem (nie tylko Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu!) i, tak jak my, chciałbyś rozwijać swoją twórczość i dzielić się nią z innymi, serdecznie zapraszamy na comiesięczne spotkania Redakcji! Terminy spotkań podajemy na naszym Facebooku na bieżąco – śledźcie uważnie nasz fanpage!

Gdzie nas znaleźć

Siedziba redakcji znajduje się w Domu Studenckim Eskulap, przy ulicy Przybyszewskiego. Właśnie tam, co miesiąc, spotykamy się na zebraniach.

obrazek
Jeśli jutro jest deadline, Twój tekst powinien robić właśnie tak.

Jak dołączyć

W tym momencie rektutacja do kolegium redakcyjnego jest zamknięta. Najbliższa odbędzie się w semestrze letnim 2021/2022.

Poznaj zarząd Gazety

Kim jesteśmy?

obrazek
Redaktor naczelny
Piotr Chałaj
p.chalaj@pulsum.pl
obrazek
Zastępca redaktora naczelnego
Aleksandra Cichowicz
a.cichowicz@pulsum.pl
obrazek
Dział graficzny i PR – Instagram
Weronika Musiał
w.musial@pulsum.pl
obrazek
Dział PR – Facebook
Jan Kotlarek
j.kotlarek@pulsum.pl
obrazek
Dział kultura i nauka
Martyna Adamska
m.adamska@pulsum.pl
obrazek
Dział korekty językowej
Natalia Placek
n.placek@pulsum.pl
obrazek
Dział HR
Aniela Żak
a.zak@pulsum.pl

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem wiadomości e-mail lub poprzez wiadomość prywatną na naszej stronie na Facebooku. Możecie nas również zaczepiać na korytarzach uczelnianych budynków, gdy akurat będziemy się mijać. Zapraszamy!

Regulamin konkursów

Regulamin konkursu Zarośla&PulsUM znajdziecie tutaj.